Telefon+ 90 (212) 325 67 38 - 325 67 39 - 325 70 39
Cep Telefonu+ 90 (535) 314 43 07

Özçağdaş Makina Kimdir ?

Özçağdaş Makina 2003 yılında kuruldu.İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde 1000m2 kapalı alanda shrink ambalaj makinası ve shrink paketleme makinaları sektöründe paketleme sistemleri ve çözümleri sunan Özçağdaş Makina kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede shrink ambalaj ve shrinkpaketleme sektöründe dünya pazarında tanınmış ve pek çok ülkede hizmet vermiştir.

Özçağdaş Makina kısa sürede, gelişen pazarın ihtiyaçlarına cevap verebilmek için kadrosunu genişleterek, müşterilerinin her türlü ihtiyaç,malzeme, makine ve satış sonrası servis destek talebine en iyi şekilde cevap vermeye çalışmaktadır.

Bu amaçla, senelere dayanan tecrübe ve bilgi birikimini Türk Sanayisinin hizmetine sunan Özçağdaş Makina, konusunda lider ve özenle seçilmiş uluslararası firmalar ile işbirliği ve temsilcilik anlaşmaları yaparak, özellikle ileri teknoloji içeren katma değer yaratan hizmet ve ürünleri başarı ile dünya pazara sunmaktadır.


Misyonumuz

Değişen müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler üreten firmamız, tecrübeli kadrosu ile hızla gelişmekte olan ürünleri ,teknolojik alt yapısı ile anlamlı çalışmalara büyük katkı sağlamaktadır. Uzun vadeli hedeflere doğru sağlam adımlarla yürümekte olan Özçağdaş Makina Shrink Ambalaj Makinası, Shrink Paketleme Makinası üretimi yaparak müşterileri için güvenilir bir çözüm ortağı olmaya verimli, yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam edecektir.


Vizyonumuz

Shrink ambalaj makinası ve shrink paketleme makinalarının üretim sektöründe lider kuruluş olarak, ismimizi ülkemizin öncü markası haline getirip dünya standartlarına uygun kaliteli ürünler uygun fiyat ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızdan hiçbir zaman ödün vermemek firmamızın kurumsal yapısının temel taşlarındandır.

Sektördeki başarımız, hizmette göstermiş olduğumuz dürüstlük ve kalite ilkesine dayanır. Hedefimiz, sizlere bugün ve gelecekte daha iyi hizmet verebilmektir.


Copyright © Özçağdaş Makina - Shrink Ambalaj Makinaları. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu Sayfa 0,1812 Saniye'de Oluşturulmuştur.